Naposledy navštívené
Zatiaľ ste nenavštívili žiaden článok / produkt.
 Newsletter
Odoberajte aktuálne novinky:

pridaťodobrať
 Udalosti
 Dopravu zabezpečuje
Slovenská poštaEMS
 Kalkulačka mien
 Platby
Bankový prevodMasterCardVisaPayPal
krátky popis banneru

NOVINKA! ULTRAZVUKOVÁ ZUBNÁ KEFKA


Zažite unikátnu ultrazvukovú zubnú kefku... a tešte sa na svoj najžiarivejší úsmev!

Perfektná dentálna hygiena so 100% ultrazvukom - poskytuje najlepšiu starostlivosť a optimálnu ochranu pre zuby (aj pre bábätká), ďasná, podnebie, implantáty, korunky, mostíky a zubné strojčeky!

Patentovaný, klinicky testovaný spôsob na jemné a mimoriadne účinné čistenie zubov - bez trenia a pohybov. Profesionálna dentálna hygiena na každý deň priamo doma.

Generovanie ultrazvukových vĺn sa uskutočňuje v nadstavci, priamo nad štetinkami. Štetinky vedú ultrazvuk prostredníctvom až 96 miliónov kmitov za minútu z generátora v hlavici kefky priamo do špeciálnej ultrazvukovej zubnej pasty Emmi-dent. Tam ultrazvuk vytvára milióny mikroskopických bubliniek, ktoré na základe implózie odstraňujú nečistoty ako zvyšky potravy, zubný kameň a baktérie. Vďaka mikroskopickým rozmerom môžu prenikať aj do najmenších medzier a tak čistia aj medzizubné priestory, ďasnové lôžka a parodontálne choroby. Ultrazvuk preniká v ďasne až do hĺbky 12 mm a aj tam odstraňuje baktérie.

Už po jednom jedinom použití pocítite profylaktický účinok ultrazvuku. Vďaka tejto mimoriadnej hladkosti povrchových plôch zubov sa na nich nemôžu niekoľko hodín zachytávať baktérie.

Ústna dutina predstavuje životný priestor pre množstvo baktérii, ktoré sa o.i. usádzajú na zuboch a ďasnách, kde sa rozmnožujú. Cca. 80% všetkých baktérií v ľudskom tele vzniká v ústnej dutine. Niektoré z nich sú pôvodcami zubných infekcií a infekcií čeľustných kostí, iné sa však podieľajú aj na vzniku cievnych ochorení a ďalších chorôb. Baktérie vytvárajú na zuboch a ďasnách spolu s ostatnými látkami ako cukor alebo škrob lepkavý zubný povlak, takzvaný "plak". Tento plak je hlavnou príčinou podráždenia a zápalov ďasien. V extrémnych prípadoch sa zuby uvoľňujú a vypadávajú, alebo musia byť kvôli akútnym zápalom vytiahnuté.    

   Zoradiť podľa: