Naposledy navštívené
Zatiaľ ste nenavštívili žiaden článok / produkt.
 Newsletter
Odoberajte aktuálne novinky:

pridaťodobrať
 Udalosti
 Dopravu zabezpečuje
Slovenská poštaEMS
 Kalkulačka mien
 Platby
Bankový prevodMasterCardVisaPayPal
krátky popis banneru

impregnácia, lanolín

BIO PRACIE PROSTRIEDKY
Ideálne sú pre bábätká, ľudí s ekzémami, lupienkou, kožnými problémami a alergiami a samozrejme pre všetkých, ktorí chcú chcú urobiť aj niečo na záchranu našej krásnej planéty.


Nielen na ochranu plienok a detského oblečenia, ale hlavne na ochranu citlivej pokožky Vášho dieťatka, odporúčame prejsť na ekologické pracie a čistiace prostriedky. Majú veľmi dobrú dermatologickú znášanlivosť a zanechávajú len minimálnu ekologickú stopu. Nie sú testované na zvieratách. Neobsahujú petrochemické zložky, optické zosvetľovače, umelé vonné látky, konzervačné látky, plnidlá, chlór, čpavok a sú biologicky odbúrateľné. Moderné pranie a čistenie je bez fosfátov, zeolitov, bez agresívnych kyselín a solí, bez zvyškov pracích práškov na bielizni. Ekopranie a ekočistenie tiež môže voňať kvietkami, ošetrovať pračku a šetriť peniaze. Ponúkame Vám nemeckú kvalitu firmy ULRICH-natürlich. Takmer všetky produkty majú plaketu "Vegan" a sú vhodné aj pre domáce čističky odpadových vôd.

Výhodou produktov ULRICH je ich stavebnicový systém, ktorého jednotlivé zložky sa dopĺňajú. Vyberiete si vždy jen tie časti, ktoré práve potrebujete (napr. podľa miery zašpinenia). Prípravky ULRICH-NATÜRLICH sú vďaka vysokej koncentrácii veľmi úsporné v dávkovaní a sú veľmi účinné. V ponuke sú malé spotrebiteľské balenia, ktoré sú znovu doplniteľné a tiež väčšie kanistre, ktoré šetria peniaze.
K dispozícii sú balenia po 3, 5, 10 litroch (podľa druhu tovaru). V prípade záujmu nás kontaktujte na ekopranie@gmx.net

   Zoradiť podľa: