Naposledy navštívené
Zatiaľ ste nenavštívili žiaden článok / produkt.
 Newsletter
 Udalosti
 Dopravu zabezpečuje
Slovenská poštaEMS
 Kalkulačka mien
 Platby
Bankový prevodMasterCardVisaPayPal
krátky popis banneru

DÁMSKA INTÍMNA HYGIENA

DÁMSKA INTÍMNA HYGIENA

VLOŹKY DO PODPRSENKY Z VLNY A HODVÁBU na prirodzené a jemné predchádzanie a liečenie zápalu prsných bradaviek. Zachovávajú si aj po mnohých praniach tvar. Prať v rukách ( 30°C). Vzhľadom na interval použitie-pranie-sušenie, odporúčame zakúpiť niekoľko párov. Pletené vložky sú silnejšie, veľmi dobre držia tvar, tkané vložky sú tenké a diskrétne. Vonkajšia strana: 100% vlna (na ochranu proti úniku vlhkosti), vnútorná strana: 100% buretový hodváb s hojivým účinkom.

VLOŹKY DO PODPRSENKY Z BAVLNY A POLYERSTERU (1 bal. =3 páry) sú na štandardné použitie. Vonkajšia strana a tenké sacie jadro sú zo 100% bavlny, zvonku vrstva ultra dry na zaistenie komfortu (proti úniku vlhkosti a na zaistenie priedušnosti).

DÁMSKE HYGIENICKÉ VLOŹKY sú z čistej z biobavlny (povrch aj odnímateľné sacie jadro), po bokoch s krídelkami a patentkou na upevnenie. Oceníte ich aj pri dermatologických problémoch alebo čiastočnej inkontinencii. Prať na max. 95°C, 1 bal. = 5 ks v sieťke na pranie.

MENŚTRUAĆNÝ KALÍŚOK je zdravá a hygienická alternatíva k tampónom a vložkám. Malý pružný kalíšok zo 100% lekárenského silikónu sa zavedie do pošvy. Používa sa na deň aj noc a oceníte ho pri športe. Má nenáročnú údržbu (vyprázdňuje sa 2-4x za deň) a vydrží až 10 rokov. Táto jednorázová investícia šetrí náklady a životné prostredie. Veľkosť pre ženy pred pôrodom alebo ženy po pôrode.

Táto zdanlivá „novinka“ je na svete už viac než jedno storočie! Kalíšok sa používa ako bežné tampóny – tj. zavádza sa do pošvy, je však omnoho bezpečnejší a pohodlnejší než tampóny. Nevysušuje totiž pošvovú sliznicu, krv sa zbiera priamo do kalíška a vďaka jeho hladkým stenám sa nemôžu množiť baktérie, ktoré by prípadne mohli spôsobiť TSS (syndróm toxického šoku). S menštruačným kalíškom môžete plávať, potápať sa, jazdiť na bicykli, spať alebo čokoľvek iné.
Kalíšok sa samozrejme pravidelne vylieva a vymýva. Po skončení menštruácie se vyvarí a uloží do pláteného vrecka, kde na vás počká do ďalšej periódy. Mnoho našich zákazníčiek príjemne prekvapilo, ako nečakane ľahké a jednoduché je jeho zavádzane a výmena.

   Zoradiť podľa: