Kontakt
ALIOS s.r.o.
  Súmračná 12
  82102   Bratislava
  tel.: +421 2 43335593
  00421 907 270 385
 
  www.prebalovanie.sk

QR code
 Newsletter
Odoberajte aktuálne novinky:

pridaťodobrať
 Udalosti
 Dopravu zabezpečuje
Slovenská poštaEMS
 Kalkulačka mien
 Platby
Bankový prevodMasterCardVisaPayPal
krátky popis banneru
9/10
Košík:je prázdny
bez DPH:0.00 €
s DPH:0.00 €
zobraziť1 2 3  
QR code

Prečo PoPoLiNi?

  • Pridané: 10.07.2013   |   61 čítaní / zobrazení

1) Moderné látkové plienky dnes vyzerajú úplne inak, ako tie voľakedy. Namáhavé namáčanie, pláchanie, vyváranie, žehlenie a skladanie už patrí minulosti! Namiesto toho využijete všetky výhody priedušných jemných materiálov a jednoduchú manipuláciu pri prebaľovaní - takmer ako s jednorazovými plienkami a súčasne balíte naširoko.

2) S PoPoLiNi chránite zdravie bábätka, životné prostredie a aj rodinný rozpočet!

3) Vaše dieťatko využije plienky PoPoLiNi od narodenia až dovtedy, kým sa naučí chodiť na nočník. Pokiaľ máte dve maličké deti, môžete ich vzhľadom na dômyselný systém nastavovania veľkosti bez problémov používať pre obidve (nepotrebujete plnú skriňu plienok rôznych veľkostí).

4) Na rozdiel od jednorazových plienok PoPoLiNi nemajú žiadne chemické jadro! To je mimoriadne dôležité, pretože imunitný systém bábätka, ktorý ešte nie je celkom vyvinutý, nemusí hneď od narodenia „bojovať“ s účinkami chemických látok, ktoré často spôsobujú problémy. Štúdie tiež dokázali, že pri používaní jednorazových plienok je teplota semenníkov priemerne o 1,1°C vyššia, čo u chlapcov môže viesť k neskoršej neplodnosti.

5) PoPoLiNi sú v dlhoročnej praxi odborníkov a rodičov dôkladne otestované. Vyrobené sú z látky a preto sú objemnejšie ako jednorazové plienky (čo treba pri nákupe oblečenia zohľadniť!). Použitý je však špeciálne vyvinutý materiál, ktorý rýchle nasaje vlhkosť a neprepustí ju späť! Aplikované sú tiež široké suché zipsy, elastické pásy a priedušné mikroporézne materiály, ktoré i po mnohonásobnom použití neprepustia vodu. Ako sacie jadro slúži bavlna alebo polyester, ktoré sú schopné nasať až desaťnásobok svojej váhy! PoPoLiNi sú priedušné, savé a príjemné na nosenie.

6) To, že sú objemnejšie, je spojené aj s veľkou výhodou. PoPoLiNI podporujú balenie naširoko - a to bez komplikovaných procedúr! Preto je zo zdravotného, finančného a ekologického hľadiska najvhodnejšie, ak sa pre PoPoLiNi rozhodnete hneď po pôrode. Široké postavenie nožičiek je dieťaťu prirodzené a nie je na závadu ani v neskoršom veku.

7) Prejsť na PoPoLiNi môžete aj neskôr. Vaše dieťatko si na nový pocit  čostkoro zvykne a jeho prvé neúspechy pri chodení skončia v „mäkkom“.

8) Vďaka moderným materiálom a dômyselnému tvaru spája PoPoLiNi všetky výhody jednorazových a tradičných bavlnených plienok. Nemusíte pravidelne zháňať a nosiť domov objemné balíky plienok, pretože všetko čo k prebaľovaniu potrebujete, už doma máte! A Vaše dieťatko zaťaží životné prostredie o 1 tonu odpadu menej!

Mimochodom: Prebaľovanie je predsa niečo viac, než len rýchle očistenie bábätka. Využite tieto dôverné chvíľky. Venujte svojmu dieťatku celú svoju pozornosť a náklonnosť, prebaľte ho jemne a v kľude. Nedávajte mu pri prebaľovaní žiadne hračky, ktoré by odvádzali jeho pozornosť. Hovorte s ním a udržujte očami kontakt. Rozprávajte mu, čo práve robíte a už čoskoro Vám bude pri prebaľovaní rado pomáhať.
Momentálne nie je k dispozícií žiaden komentár