Kontakt
ALIOS s.r.o.
  Súmračná 12
  82102   Bratislava
  tel.: +421 2 43335593
  00421 907 270 385
 
  www.prebalovanie.sk

QR code
 Newsletter
Odoberajte aktuálne novinky:

pridaťodobrať
 Udalosti
 Dopravu zabezpečuje
Slovenská poštaEMS
 Kalkulačka mien
 Platby
Bankový prevodMasterCardVisaPayPal
krátky popis banneru
7/10
Košík:je prázdny
bez DPH:0.00 €
s DPH:0.00 €
zobraziť1 2 3  
QR code

Pranie a čistenie

  • Pridané: 18.07.2013   |   34 čítaní / zobrazení

Všetky chemikálie, aj tie z pracích a čistiacich prostriedkov zaťažujú životné prostredie a ovplyvňujú naše zdravie. S väčšinou z nich sme v bezprostrednom kontakte. Keď v domácnosti žijú aj malé deti, je otázka používania alternatívnych pracích a čistiacich prostriedkov o to aktuálnejšia.

ALTERNATÍVNE ČISTIACE PROSTRIEDKY

Pracie a čistiace prostriedky bez škodlivých vplyvov na životné prostredie neexistujú. Negatívne účinky však môžete minimalizovať:
  • používajte moderné čistiace obrúsky z mikrovlákien, ktoré si vystačia aj bez čistiacich prostriedkov
  • presne dávkujte množstvo pracích a čistiacich prostriedkov
  • dávajte prednosť výrobkom s náhradnými náplňami
  • uprednostňujte bio pracie a čistiace prostriedky (náš tip: povštimnite si našu ponuku nemeckej firmy Ulrich-natürlich)
SÚ DEZINFEKĆNÉ PROSTRIEDKY NUTNÉ?

Mnoho dezinfekčných prostriedkov, ktoré bývajú označované ako antibakteriálne, baktericidné a. p. obsahujú problematické látky, ktoré sa vyparujú do ovzdušia, kde negatívne pôsobia na Vás a Vaše deti. Okrem toho tieto prostriedky ničia úplne všetko, teda škodlivé aj užitočné zárodky. Takmer všetkých 500 druhov baktérií žijúcich v našom tele, je pre naše zdravie potrebné. Náš imunitný systém, ktorý sa „učí“ hlavne v prvých troch rokoch života, rozozná dobré a zlé zárodky a proti zlým sa vie brániť. Je dokázané, že deti z mnohopočetných rodín trpia na alergie podstatne menej. Preto by mali deti práve vo svojom útlom veku prichádzať do kontaktu s rôznymi zárodkami.

:: Tipy a triky
Nechajte všetky handričky a žinky vždy dobre vysušiť. Zárodky totiž milujú vlhko. Odstraňujte zvyšky jedla čo najskôr. V kúpeľni často vetrajte.

Vyskúšajte novú alternatívu z našej ponuky -  ekologické pracie a čistiace prostriedky nemeckej firmy ULRICH, alebo novodobý dezinfekčný prostriedok, ktorý sa vyrába len z vody a kuchynskej soli - a využijete ho aj na ošetrenie všetkých druhov rán - dokonca aj pre Vašich štvornohých miláčikov

Momentálne nie je k dispozícií žiaden komentár